Parking

Specjalnie dla Państwa wygody z uwagi na spore problemy ze znalezieniem wolnych miejsc na parkingach miejskich (płatnych, ogólnodostępnych) na terenie Starego Miasta oraz praktycznie brakiem takiej możliwości w okolicy Rynku, nawiązaliśmy współpracę z podziemnymi parkingami monitorowanymi. Przypominamy, że wszystkie nasze pokoje i apartamenty posiadają doskonałą lokalizację, bo w ścisłym Rynku i najbliższej okolicy, dlatego też prosimy o rozważenie wyboru miejsca parkingowego na:

Parking PEGAZ – wjazd od ul. Kazimierza Wielkiego 3. Koszt to 55 zł/dobę hotelową – można wjechać rano w dniu przyjazdu, ale należy wyjechać do godziny 13:00 ostatniego dnia pobytu lub dopłacić 5 zł za każdą kolejną rozpoczętą. Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny jest zarejestrowanie biletu u nas na recepcji, najlepiej zrobić to zdalnie tj. wysyłając zdjęcie biletu na e-mail lub w MMS. Odległość z Rynku na ten parking to ok. 7 minut piechotą. Więcej informacji o tym jak wjechać do parkingu znajduje się w tym linku: https://goo.gl/pi8qfz.

 

Parking NOWY TARG – wjazd od pl. Nowy Targ 29. Koszt po rabacie to 65 zł/dobę (liczona od momentu wjazdu) pod warunkiem, że użyją Państwo hasła CITYCENTRAL w biurze parkingu, a następnie opłacą bilet u nich lub w dowolnej kasie parkingowej. Odległość z Rynku na ten parking to ok. 8 minut piechotą. Więcej informacji oraz instrukcja korzystania z parkingu znajduje się w tym linku: https://goo.gl/4arWtQ.