Parking

Specjalnie dla Państwa wygody, nawiązaliśmy współpracę z podziemnymi parkingami monitorowanymi z uwagi na spore problemy ze znalezieniem wolnych miejsc na parkingach miejskich (płatnych, ogólnodostępnych) na terenie Starego Miasta oraz praktycznie brakiem takiej możliwości w okolicy Rynku. Przypominamy, że wszystkie nasze pokoje i apartamenty posiadają doskonałą lokalizację, bo w ścisłym Rynku i najbliższej okolicy, dlatego właśnie prosimy o rozważenie wyboru miejsca gwarantowanego na:

Parking PEGAZ – wjazd od ul. Kazimierza Wielkiego 3. Koszt to 55zł/dobę pod warunkiem zarejestrowania biletu na recepcji (można podejść osobiście na ul. Ruską 18 do pokoju nr 33 lub zrobić to zdalnie tj. przez e-mail lub telefon/SMS). Odległość z Rynku na ten parking to ok. 7 minut piechotą. Więcej informacji oraz instrukcja korzystania z parkingu znajduje się tutaj: https://goo.gl/pi8qfz.

 

Parking NOWY TARG – wjazd od pl. Nowy Targ 29. Koszt to 55zł/dobę pod warunkiem podbicia biletu parkingowego u nas na recepcji (trzeba podejść osobiście na ul. Ruską 18 do pokoju nr 33, a następnie przy końcu pobytu podejść z biletem do biura parkingu i opłacić w kasie). Odległość z Rynku na ten parking to ok. 8 minut piechotą. Więcej informacji oraz instrukcja korzystania z parkingu znajduje się tutaj: https://goo.gl/4arWtQ.